2 roky stará fotka :D (rád se fotím s ostatními, takže fotkami, kde jsem pouze já moc nedisponuji)

O mně

Ahoj :),

jmenuji se Petr Venzara, je mi 22 let a bydlím v Praze. Studuji informatiku, kde jsem v posledním semestru bakalářského studia. Mimo to se již od malička věnuji sportu a hudbě, které mě naplňují.

Sport

Ovládám na dobré úrovni většinu míčových her (fotbal, florbal, volejbal, basketbal apod. – florbal 5 let závodně) a od 17 let posiluji. Od roku 2012 se věnuji kalistenice (posilování s vlastní vahou), weighted workoutu (posilování s vlastní vahou + závažím).  Rekreačně hraji malý fotbal a k tomu min. 1x týdně běhám. Běhání je pro sportujícího člověka základ!

Strava

Velkou součástí sportu (a nejen toho) je také strava, protože bez stravy nedosáhnete nejlepších výsledků (napsal bych žádných, ale výjimky potvrzují pravidlo…). Proto jsem se začal od začátku posilování zajímat o stravu. Vyzkoušel jsem stravu pro kulturisty, paleo a nakonec došel k veganství. Kdybych se měl stravovat bez ohledu na okolní svět, tak bych se stravoval paleo. Ale to je hodně krátkozraké a sobecké. Veganství mi ze všech úhlů pohledu dávalo největší smysl (etika, soucit, ekologie), zůstal jsem u něj a také u něj zůstat hodlám 🙂

Hudba

Od raného věku se věnuji hudbě (7-10 let zobcová flétna, 11-současnost a budoucnost trubka). Dosáhl jsem několika úspěchů na úrovni základních uměleckých škol – 1. místo v národním kole ČR v komorní hře, 2. místo v národním kole ČR v sólové hře + další úspěchy v Pražských kolech + úspěchy s orchestry a to i v zahraničí. Hudba je pro mě velice důležitá. Ať už z pohledu hráče či posluchače. Zkuste si například pustit horor bez hudby… zlváštní, jak hudba vyvolá drtivou většinu emocí. Má ohromnou moc a je třeba s ní dobře zacházet a respektovat.

 

To jsou hlavní pilíře mého života a také napovídají, jakými tématy budou oplývat zdejší články 😉

Kontakty na mou osobu

E-mail: petrvenzara@seznam.cz
Instagram: @venzara_vegan

Reklamy